LFF Naujienos


Merginų U-17 rinktinė įveikė Azerbaidžaną ir užėmė antrą vietą

Lietuvos merginų U-17 (g. 1996 m. ir jaunesnės žaidėjos) rinktinė pergalingai baigė UEFA "Development" turnyrą. Paskutinę varžybų dieną, Kaune lietuvaitės rezultatu 1:0 pranoko Azerbaidžano atstoves. Pergalingą įvartį rungtynių pradžioje pelnė Karolina Ragauskaitė.

Prieš šią dvikovą jau buvo aišku, jog turnyre pirmąją vietą laimės Velso rinktinė, kuri po dviejų pergalių tapo nepavejama. Lietuvėms dvikova su azerbaidžanietėmis nulėmė antrąją poziciją turnyre.

Rungtynes aktyviau pradėjusios lietuvaitės netruko nustebinti savo varžoves greitu įvarčiu. Atakos smaigalyje, kairiajame krašte, atsidūrusi K.Ragauskaitė tiksliai pasiuntė kamuolį į vartų kampą.

Po patirto „šalto dušo" Azerbaidžano komanda stengėsi atsigauti, tačiau lietuvės ir toliau atakavo varžovių vartus. Keletą kartų arti tikslo pelnyti įvartį buvo ta pati K. Ragauskaitė, taip pat Dovilė Gailevičiūtė ir Ugnė Adamavičiūtė.

Po pertraukos iniciatyvą jau priklausė varžovėms iš Azerbaidžano, tačiau joms pasižymėti neleido patikimas Lietuvos rinktinės vartininkės ir gynėjų žaidimas. Rezultatas nepakito, o lietuvaitės džiaugėsi laimėtomis rungtynėmis ir iškovota antrąja vieta turnyre.

Geriausia rungtynių žaidėja Lietuvos komandoje pripažinta kapitonė D.Gailevičiūtė.

Kitose turnyro rungtynėse Velso ekipa rezultatu 1:0 nugalėjo Farerų salų komandą ir baigė turnyrą iškovojusi visas pergales.

Turnyro rikiuotė:

Vt.

Komanda

Perg.

Lyg.

Pral.

Įv.

Tšk.

1.

Velsas

3

0

0

3:0

9

2.

Lietuva

2

0

1

1:1

6

3.

Azerbaidžanas

1

0

1

3:2

3

4.

Farerų salos

0

0

3

0:4

0


Sutrumpinimai: Vt. - vieta, Perg. - pergalės, Lyg. - lygiosios, Pral.  Pralaimėjimai, Įv. - įvarčiai, Tšk. - taškai.


Susiję paveikslėliai