Partneriai ir rėmėjai

Jūs lankotės archyvinėje (senoje) LFF svetainės versijoje. 

Naująją rasite www.LFF.ltDELFI - Informacinis partneris. Didžiausias naujienų portalas Lietuvoje.

Danijos sporto inventoriaus firma "hummel" - LFF techninis rėmėjas nuo 2010 m. ir rengia Lietuvos futbolo rinktines. Įmonės atstovas Lietuvoje - "UAB V.Butkevičius ir kompanija".
Natūralus mineralinis vanduo "Vytautas" - pirmasis ir seniausias lietuviškas mineralinis vanduo.

 "Eversheds Saladžius" - Vilniaus advokatų kontora,  priklausanti tarptautiniam verslo teisės advokatų kontorų tinklui.

Tarptautinė audito, mokesčių ir verslo konsultacijų bendrovė KPMG siekia padėti organizacijoms iš anksto numatyti rizikas ir efektyviau dirbti dinamiškoje bei sudėtingoje verslo aplinkoje

"Retail media" - LFF informacinis partneris. Priklauso bendrovei UAB "Dynamic Solutions".

„Vilniaus alus“ yra vienintelė alaus ir natūralių gėrimų darykla Vilniuje. Tai lietuviško kapitalo nepriklausoma įmonė."Zimmer Medizin Systeme" - viena iš lyderių Europoje fizioterapijos sistemų gamybos srityje. Nuo 2012 m. - oficialus LFF medicinos technikos tiekėjas.UAB „Stiklita" - nuo 1995 m. įvairių stiklo gaminių ir apdirbimo paslaugas teikianti bendrovė.
Lietuvos sporto universitetas – unikali aukštoji mokykla, rengianti kūno kultūros, sporto ir sveikatinimo specialistus. "Radiocentras" - LFF informacinis partneris. Viena populiariausių radijo stočių nuo 1991 metų.LRT - Oficialus Lietuvos rinktinės ir Europos bei Pasaulio čemponatų transliuotojas.
   
Lietuvos pienininkystės lydere vadinamos akcinės bendrovės „Rokiškio sūris“ veikla - puikus pavyzdys, kaip galima suderinti tradicijas ir šiuolaikišką gamybą.